Helium Music Manager

Medya oynatıcı ve düzenleyici
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.1 MB
  • Version 8.5 Build 10466
  • Dil İngilizce
  • Firma Helium
Helium Music Manager ile müzik arşivi oluşturabilir, düzenleme yapabilir, albüm kapakları indirebilir ve popüler ses ve video formatlarını oynatabilirsiniz. Programı kullanmak tamamen ücretsizdir. Program sayesinde CD'lerinizi yedekleyebilir, yeni çıkan a
Helium Music Manager ile müzik arşivi oluşturabilir, düzenleme yapabilir, albüm kapakları indirebilir ve popüler ses ve video formatlarını oynatabilirsiniz. 

Programı kullanmak tamamen ücretsizdir. Program sayesinde CD'lerinizi yedekleyebilir, yeni çıkan albümleri indirebilirsiniz. Program diğer yazılımlara nazaran daha gelişmiş olup piyasada bulunan rakip programların tanıdığı özelliklerin toplamını alarak üstüne farklı özellikler de koymuştur. Program aklınıza gelebilecek bütün formatları desteklemektedir. 

Son derece iddaalı ve kullanışlı bir program olan Helium Music Manager; CD yedekleme, kapsamlı dosya desteği alma, iTunes ve Windows Media Player' dan aktarma yapabilme, Albümlerinize ve müzük dosyalarınıza kapak fotoğrafı oluşturabilme, etiketleme yapabilme, etiketleri el ile ekleme, otomatik etiketleme, standart destekler, sanatçı şarkı ve albüm bilgilerini indirebilme, taşınabilir cihazlarla senkronize edebilme, müzik yayını yapabilme, rapor oluştubilme, veri CD'leri oluşturabilme, görsel düzenleme yapabilme, dinlediğiniz şarkıların kayıtlarını tutabilme, uzaktan kontrol yapabilme, müzik lerinizi paylaşabilme, çoklu kullanıcı desteği oluşturabilme, istatistik ve liste oluşturabilme, içerik filtreleme, sanatçı taraması yapabilme, albüm taraması yapabilme, bozuk dosyaları onarabilme, klasör ve dosya düzenleme, diğer formatları dönüştürebilme gibi özellikleriyle bilgisayarınızda olması gereken yazılımlardan birisidir.
Daha Fazla Göster
Helium Music Manager indir